A’dan Z’ye Komple Ev Tadilatı

Ev ve işyerinizin A dan Z ye tüm dekorasyon ve tadilat işlerini uzman ekibiyle, en hızlı ve temiz işçilikle “inDream” yapar.

Evinizi ya da iş yerinizi yenilemek mi istiyorsunuz? Tadilat işlerine ayıracak vaktim yok, her işi yapacak en iyi ustayı arayıp bulacak zamanım yok mu diyorsunuz…Ustalara isteklerinizi anlatmak ve yaptırmakta sıkıntılar mı yaşıyorsunuz, en önemlisi tadilat sırasında çıkabilecek herhangi bir sorunda arayabilecek bir sorumlu mu istiyorsunuz? Biz, evlerinizi ve iş yerlerinizi yenilerken tüm sorumluluğu üstümüze alarak ekonomik ve güvenilir “Anahtar Teslim Çözümler” sunmakla kalmıyor, anahtar teslimi tam olarak sizin istediğiniz görsel güzellikte ve zamanında teslim etmeyi teklif ediyoruz.

Mutfak

mutfak-dekorasyonu-indreamKişiye özgü mutfak tasarımı

Mutfak dolap sistemleri

Tezgah çeşitleri

3D Tezgah arası çalışmaları

Tezgah arası taş döşeme

Duvar kağıdı

Desenli kapak modelleri

Mutfak genişletme işlemleri

Ev, Ofis ve İşyeri Tadilatında Profesyonel Çözümler

“inDream”, uzman ve deneyimli kadrosuyla  inşaatın her alanındaki tüm gelişmeleri takip ederek sorunlara akılcı ve pratik çözümler getirerek hızla büyüyen Türk İnşaat sektörünün önde gelen ve tercih edilen firmalar arasına girmiştir.

“inDream”ın hedefi, müşterilerden gelecek talepler doğrultusunda bilgi ve birikimlerini en son teknolojileri kullanarak zamanında ve kaliteli projeler yöneterek başarısına bir yenisini daha eklemektir. Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, konusunda uzman kadrosu yönetiminde, aklınıza gelebilecek her türlü konuda iyi bir bilgi birikimine sahiptir. Tadilat işlerinizde siz “hayal edin yeter”…

Güvenilir Markalar

"inDream", alanında tanınmış öncü markalarla gerçekleştirdiği işbirliğini yaşam alanlarınıza yansıtıyor. Mekanlarınızı hayal ettiğiniz tasarımlara kavuşturuyor.

Profesyonel Hizmet

"inDream", profesyonel ekibiyle ev, ofis ve işyeri tadilatlarınızı tam ve zamanında teslim eder. Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir süreç...

7/24 Destek

"inDream", sizin için en iyi tadilat ve dekorasyonu, en kaliteli markaların gücünden faydalanarak en iyi işçilik hizmeti ile uygun fiyata gerçekleştirmeyi hedefliyor.